Dzisiaj jest czw mar 28, 2024 9:59 pm


ibok i intrux konfiguracja

Wszelkie pytania dotyczące konfiguracji.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

djpielgrzym

  • Posty: 91
  • Rejestracja: ndz paź 10, 2010 12:56 pm

ibok i intrux konfiguracja

Postwt maja 03, 2011 10:39 pm

Witam.

Dziś chciałem odpalić iboka na intruxie. Z tego co doczytałem intrux jest przygotowany do współpracy z pyxisem. Tak wiec dopiero teraz wykonałem polecenie pyxis i ustawiłem hasła.
Skonfigurowałem iboka podajac mu dane i wszystko się wysyła jednak nie tam gdzie trzeba. O ile intrux trzyma pliki dostępne od WWW w home/httpd/html/ibok tak konto pyxis wysyła je do home/users/pyxis

Oczywiście w ten oto sposób wszystko się rozjezdza.
Jak z tego wybrnąć by intrux traktował odpowiednio pliki. Ew w jakiś łopatologiczny sposób co jak skonfigurować w intruxie v8 co by to śmigało.
Instrukcja która jest na stronie nie jest dla mnie :)
Offline

intrux

  • Posty: 3
  • Rejestracja: czw wrz 30, 2010 7:02 am

Postśr maja 04, 2011 7:15 pm

najlatwiej w pyxis wyeksportowac na dysk plik ibokdata.zip (pojawi sie w podkatalogu programu) i pozniej poprzez admin.php ibok-a wyslac go. standardowy login do admin.php to: admin, haslo: intrux (byc moze pozniej zmienione po zaimportowaniu paczki - zgodnie z danymi ustawionymi w pyxis).

a jesli po ftp - najlepiej podlinkowac podkatalog users do katalogu domowego np. wspomnianego konta pyxis. w ustawieniach ibok programu pyxis wystarczy dopisac ten podkatalog. mozna podeslac dane dostepowe do mnie na intrux@intrux.pl, to zrobie co trzeba na serwerze i wyjasnie...

Wróć do Konfiguracja

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości