Dzisiaj jest czw mar 28, 2024 2:54 pm


Problemy z obsługą iBOK w IE

Wszelkie pytania dotyczące konfiguracji.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

misztal

  • Posty: 6
  • Rejestracja: śr lis 02, 2011 11:10 pm

Problemy z obsługą iBOK w IE

Postczw lis 03, 2011 4:19 pm

Witam
W każdej badanej wersji przeglądarki InternetExplorer pojawia się bardzo uciążliwy błąd:
po zalogowaniu ukazuje się panel użytkownika, jednak chcąc wejść obojętnie w którą zakładkę zostaję cofnięty do panelu logowania.
Sytuacja powtarza się od wersji 1.X, w obecnej 2.X jest podobnie. Wersje przeglądarek od IE6 do IE9.
Niezależnie skąd sprawdzane przez odrębne 4 osoby na innych maszynach z innych sieci.
Co ciekawe ten sam błąd występuje w przypadku logowania się do DEMO oficjalnego na stronie Pyxis'a.
Dodam że na innych przeglądarkach problem nie występuje.
Klienci też zgłaszają non stop tą uciążliwość.
Proszę o pomoc.
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2137
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Postpt lis 04, 2011 10:41 pm

Testowalem i u mnie blad nie wystepuje (IE8).
Czy ktos ma jeszcze z tym problemy na najnowszym iBOKu?
Piotr Szkut - PYXIS
Offline

wrobli

  • Posty: 308
  • Rejestracja: pt kwie 15, 2011 11:32 am
  • Lokalizacja: Kramsk

Postpn lis 07, 2011 10:03 pm

Takiego błędu nie ma testowalem na serwerach home.pl i na wlasnym na intrux8 i wsio dziala bez problemu.
Offline

misztal

  • Posty: 6
  • Rejestracja: śr lis 02, 2011 11:10 pm

Postśr lis 09, 2011 12:59 am

Problem stwierdziły 3 osoby na 3 innych PC z 3 różnych sieci logując się do portalu w wersji DEMO na stronie iBOK. Pierwsze obawy zgłosili klienci tuż po wprowadzeniu iBOK'a w wersji 1.x teraz po zmianie na 2.x jest to samo.
Wygląda to tak:
http://www.youtube.com/watch?v=3ui5VIxWdaU
Offline

wrobli

  • Posty: 308
  • Rejestracja: pt kwie 15, 2011 11:32 am
  • Lokalizacja: Kramsk

Postśr lis 09, 2011 8:12 am

Sprawdz czy masz stworzony na serwerze folder tmp kazalem uzytkowniką potestować ani jedna wersja przegladarki nie powoduje tego co tu podajesz mozliwe ze jest jakis blad po stronie klienta brak akceptacji cooke ktora uniemozliwia trzymanie sesji.
I wersja ibok rozumiem 2.51
Offline

misztal

  • Posty: 6
  • Rejestracja: śr lis 02, 2011 11:10 pm

Postśr lis 09, 2011 10:32 am

wrobli pisze:Sprawdz czy masz stworzony na serwerze folder tmp kazalem uzytkowniką potestować ani jedna wersja przegladarki nie powoduje tego co tu podajesz mozliwe ze jest jakis blad po stronie klienta brak akceptacji cooke ktora uniemozliwia trzymanie sesji.
I wersja ibok rozumiem 2.51


ten filmik zgrałem logując się na testowy ibok ze strony http://pyxisisp.pl/index.php?option=com ... view&id=66 widać to nawet tam. Tym samym chciałem sprawdzić czy czasem to nie tylko u mnie takie rzeczy się dzieją.
U siebie mam najnowszego iBOK'a i dzieje się to samo. Sprawdzałem na IE od wersji 6 do obecnej używanej 9 wszędzie tak samo.

Edit:

Dzięki kolego "wrobli" Okazało się że zmiana zabezpieczeń w IE pomaga - zmiana poziomu prywatności odnosi skutek.

Pozdrawiam
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2137
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Postśr lis 09, 2011 11:27 am

Ciesze sie, ze wyjasnienie calej sprawy okazalo sie tak banalne :-)
Piotr Szkut - PYXIS
Offline

wrobli

  • Posty: 308
  • Rejestracja: pt kwie 15, 2011 11:32 am
  • Lokalizacja: Kramsk

Postśr lis 09, 2011 2:30 pm

Edit:

Dzięki kolego "wrobli" Okazało się że zmiana zabezpieczeń w IE pomaga - zmiana poziomu prywatności odnosi skutek.

Pozdrawiam

Porszę bardzo

To było pewne :)

Wróć do Konfiguracja

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron