Dzisiaj jest czw mar 28, 2024 2:22 pm


Konfiguracja do pracy w sieci

Wszelkie pytania dotyczące konfiguracji.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

imanot

  • Posty: 12
  • Rejestracja: śr lut 01, 2012 7:12 pm

Konfiguracja do pracy w sieci

Postczw lut 02, 2012 9:58 am

Witam serdecznie. Skonfigurowałem Pyxisa do pracy w sieci. Wszystko działa poza małym wyjątkiem. Mam trzy komputery. Na jednym który działa jako serwer/dysk sieciowy zainstalowałem Pyxisa i nie wiem czy to nie była błąd. Na pozostałych dwóch również zainstalowałem Pyxisa i skonfigurowałem je zgodnie z instrukcją. Łączą się bez problemu, dodaję klientów i niby wszystko ok. Zauważyłem że dodając umowę do programu, czy w opcjach i konfiguracja zmieniając ustawienia koloru podświetlania, ilości cyfr w haśle do ibok to te zmiany są tylko na tym komputerze na którym to robię. Gdzie jest błąd lub co zrobić aby wszelkie ustawienia w pracy sieciowej były takie same na każdym komputerze?
Pozdrawiam.
Offline

wrobli

  • Posty: 308
  • Rejestracja: pt kwie 15, 2011 11:32 am
  • Lokalizacja: Kramsk

Postpt lut 03, 2012 12:17 am

Musisz sobie skonfigurowac pyxis na jednym kompie i skopiowac
pliki konfiguracyjne do pozostalych bo pyxis konfig przechowuje na kompie nie w bazie
Offline

imanot

  • Posty: 12
  • Rejestracja: śr lut 01, 2012 7:12 pm

Postpt lut 03, 2012 2:15 pm

Nie sprawdziłem dokładnie ale okazało się że umowa którą dodałem to pojawiła się na każdym tylko opis pozostał stary a więc "Tekst umowy". Na tym co tę umowę wprowadzałem opis jest zmieniony i są inne ustawienia takie jak ja wprowadziłem. Jeśli chodzi o plik konfiguracyjny to już się pogubiłem. Który to plik? Podmieniłem pliki w DB i nie ma żadnej zmiany. Podmiana plików w głównym wywala program.
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2137
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Postpt lut 03, 2012 3:26 pm

Pliki ini w katalogu w ktorym masz execa programu (Pyxis.exe)
Piotr Szkut - PYXIS

Wróć do Konfiguracja

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron