Dzisiaj jest pt kwie 19, 2024 10:26 pm


wezwanie do zaplaty emailem

Wszelkie pytania dotyczące konfiguracji.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

szogunek

  • Posty: 133
  • Rejestracja: pt mar 30, 2012 10:49 am

wezwanie do zaplaty emailem

Postwt gru 04, 2012 12:29 am

od kilku juz miesiecy probuje rozgryzc to wysylanie wezwan do zaplaty emailem, jednoczesnie chcialbym zobaczyc nowa funkcje o nazwie (jak juz chcesz wystawic wezwanie do zaplaty) wyslij na email, do tej pory jedyna opcja jest drukowanie wezwania, zapisz do pdf skopiowanie adresu email i wyslanie recznie programem pocztowym, skoro juz jest wyslij fvat na email to moze warto zrobic tez funkcje wyslij wezwanie na email? no chyba ze jest to nie potrafie tego znalezc, co do funkcji automatycznie wyslij wezwanie na email razem z fvat cos u mnie nie dziala, fakturke drukuje do pdf a wezwania nie, co przy automatycznym generowaniu i wysylaniu fvat powoduje zaprzestania procesu wysylania automatycznego maili
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2141
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Postwt gru 04, 2012 3:26 pm

Opcja powinna dzialac, bo byla przeze mnie osbiscie testowana.
BTW: Wysylanie teakiego wezwania via email nie ma zadnego skutku prawnego, wiec nie wiem czy wogole jest jakis sens to robic.
Piotr Szkut - PYXIS
Offline

szogunek

  • Posty: 133
  • Rejestracja: pt mar 30, 2012 10:49 am

Postśr gru 05, 2012 10:40 am

mi nie chodzi o skutek prawny, tylko przypomnienie czasami sie zdarza ze klient pominal jedna fvat (zazwyczaj okres wakacyjny) i w tym wypadku przypomnienie/wezwanie jest tylko informacyjnie, a skoro nie ma skutku prawnego to po co jest opcja wysylaj automatycznie przy wysylaniu fvat? :-)
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2141
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Postśr gru 05, 2012 4:49 pm

Bo nieraz niestety sie lamie pod presja nieco dziwacznych propozycji ze strony uzytkownikow :-)
Zawsze obiecuje sobie, ze to oststni raz.
Piotr Szkut - PYXIS

Wróć do Konfiguracja

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron