Dzisiaj jest sob kwie 27, 2024 5:45 pm


Rabat (jednorazowy) / aut. info o zaleganiu / stawki vat

Jak użyć danej funkcji i do czego ona służy.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

djpielgrzym

  • Posty: 91
  • Rejestracja: ndz paź 10, 2010 12:56 pm

Rabat (jednorazowy) / aut. info o zaleganiu / stawki vat

Postndz mar 06, 2011 9:39 pm

Witam.

Tak więc tym razem:
1) poszła w fvat z automatu, ale chce dac klientowi rabat (jednorazwy) wchodzę w edycje faktury którą chce zrabatować i jedyne co to mogę zdjąć cene. Wolałbym opcje procentową rabatu w danej cenie, a juz wogole super by było jakbym mogl dostawic kolejna pozycje RABAT i napisać info za (polecenie nas innemu klientowi) oraz wstawić np XX %. Sumarycznie klient widzi ze lacze kosztuje 30zł rabat jest 25% sumarycznie do zaplaty wychodzi 22,5zł

2) Jest i działa, ale ani nie można wybrać koloru czcionki (niektórzy drukują na kolorowych) ale także wielkosci czcionki. Sam komunikat także jest ogranioczny do jednej linijki, co w mym przypadku jest zbyt małą ilością znaków (tym bardziej iż nie drukuje druczków do zapłaty i miejsca na fakturze mam wystarczająco.

3) v 2 = pomijanie zbednych stawek vat, działa, jednak program zostawia w miejscu stawek vat ktorych nie uzywamy puste miejsce, nie zsuwa wierszy. Iwychodzi nam "dziura".

A i nie jestem upierdliwy lub czepialski (mam taką nadzieje), po prostu pisze me sugestie, propozycje :)

Chyba wszyscy chcemy by program był dopracowany :):)
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2142
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Postpn mar 07, 2011 12:29 am

1) Mozesz w kazdej chwili dodac pozycje "RABAT" z ujemna kwota. Mozesz tez wpisac na karcie klienta przed generowaniem FV rabat jednorazowy lub na zadany okres czasu (jak wpiszesz ze znakiem "-" to bedzie to dodawane jako dodatkowa pozycja zwiekszajaca kwote FV co mozna zastosowac np w przypadku "ratalnego" rozliczania sie klienta za instalacje urzadzen itp)

2)Kolor czcionki ... hmmm... na to nie wpadlem :-)

3) To miejsce jest i tak nie do wykorzystania, gdzyz zawsze istnieje "niebezpiecznstwo" ze na fakturze pojawi sie inna stawka VAT.
Piotr Szkut - PYXIS

Wróć do Funkcje programu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości