Dzisiaj jest ndz kwie 28, 2024 7:01 pm


Pytanie o płatności masowe

Jak użyć danej funkcji i do czego ona służy.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

NetSiZ

  • Posty: 35
  • Rejestracja: wt lut 21, 2012 4:54 pm

Pytanie o płatności masowe

Postśr lut 29, 2012 7:07 pm

Witam,
mocno zastanawiamy się nad zakupem systemu - przyznam, że program ma większość funkcji o które nam chodzi jednak jest dość skomplikowany (obsługuję księgowość a nie dział IT i może dlatego) dlatego mam pytanie może śmieszne: mianowicie - czy importując płatności masowe mogę je zaznaczyć wszystkie i wszystkie kliknąć Przypisz klienta?? Bo teraz muszę pojedynczo klikać, a mam 55 pozycji np. dla jednego klienta :( Import robię z pliku RAW po sformatowaniu wyciągu z konta firmowego Inteligo


Link do obrazka poglądowego


I może jeszcze podepnę pytanie - co oznacza:
U
Z - zaległości tak??
na liście klientów.
http://zapodaj.net/c70f51c30210.jpg.html
Offline

wrobli

  • Posty: 308
  • Rejestracja: pt kwie 15, 2011 11:32 am
  • Lokalizacja: Kramsk

Postśr lut 29, 2012 11:52 pm

U oznacza umowe czy podpisana czy nie lub czy dodana czy nie.
Co do płaatności masowych to program sam przypisuje klienta po numerze konta wiec jakie konto wpisze lda klienta takie masz przypidssane wplaty.
Offline

NetSiZ

  • Posty: 35
  • Rejestracja: wt lut 21, 2012 4:54 pm

Postczw mar 01, 2012 1:13 am

Tak to jeżeli masz subkonta osobne dla każdego klienta, a takich nie posiadamy, ale już sobie poradziłam w fajny sposób i powiem szczerze że jeszcze nie spotkałam programu obsługującego w tak fajny sposób sprawdzanie płatności. Dzięki za literkę U :) nie prościej było napisać Umowa i bym się nie zastanawiała :)
Offline

wrobli

  • Posty: 308
  • Rejestracja: pt kwie 15, 2011 11:32 am
  • Lokalizacja: Kramsk

Postczw mar 01, 2012 9:06 am

Dla znaku * pisac zały wyraz zbedne pamietac trzeba ze wiekszosc znas dodaje klientow zdalnie np z lapkow 10" :)

Wróć do Funkcje programu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości