Dzisiaj jest pn kwie 29, 2024 12:28 am


Rozliczanie płatności masowych

Jak użyć danej funkcji i do czego ona służy.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

wwawer

  • Posty: 9
  • Rejestracja: śr lut 22, 2012 2:49 pm

Rozliczanie płatności masowych

Postsob sty 12, 2013 2:45 pm

No i stało się, musiałem siedzieć 2 dni, żeby naliczyć klientom nowe rabaty, ale teraz przy tej okazji zauważyłem, że płatności masowe wcale nie posługują się do rozliczania płatności tym co jest wystawione w programie tylko tym co jest na karcie użytkownika a to znów poważny błąd rozrachunków...

Dziś przy imporcie płatności masowych nie zaksięgowało mi większości wpłat. Nie zaksięgowało, bo klient zapłacił 33.01 czyli tyle ile jest na fakturze, ale na miesiąc styczeń jest już opłata 31,36.

Rozrachunki jak już pisałem w innym poście w tym programie nie istnieją, czy powstaną w najbliższym czasie?

Jak już pisałem z lewej widoczne wpłaty z prawej faktury i w oddzielnych wierszach pokazane jak się to rozliczało...
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2142
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Postwt sty 15, 2013 12:19 am

A nie prosciej bylo uzyc Operacji Masowych do tego i zrobic w 10 min?
(Narzedzia- Oper masowe- Edycja danych szblonu FV)

Skoro dokonales zmian w szablonie FV, to musisz te platnosci ktorych program sam nie rzozpoznal bo sa w "starej" kwocie klinac 2x (zaznacza sie) i wybrac "Zaksieguj jako abonament". Ot cala robota.
Piotr Szkut - PYXIS

Wróć do Funkcje programu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości

cron