Dzisiaj jest ndz kwie 28, 2024 9:19 pm


wiecej danych w ibok admin.php users=tak

Jak użyć danej funkcji i do czego ona służy.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

szogunek

  • Posty: 133
  • Rejestracja: pt mar 30, 2012 10:49 am

wiecej danych w ibok admin.php users=tak

Postczw sty 17, 2013 11:50 am

mozna prosic o exportowanie wiekszej liczby danych do pliku klienci.vbk? chodzi mi dokladniej o export adresu klienta do tego pliku(jako kolejna $data w pliku vbk), pozniej bedzie mozna to sparametryzowac czy ma sie wyswietlac tylko imie nazwisko/nazwa firmy czy dodatkowo adres. przy duzej liczbie klientow pojawia sie problem niestety tego samego nazwiska i imienia.
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2142
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Postpt sty 18, 2013 1:17 am

Zawsze oststeczna identyfikacja jest po numerze klienta. Adres do takich celow jest raczej zbedzny.
Piotr Szkut - PYXIS
Offline

szogunek

  • Posty: 133
  • Rejestracja: pt mar 30, 2012 10:49 am

Postpt sty 18, 2013 10:44 am

no nie do konca, zeby klient sam siebie zidentyfikowal po ID to musi je znac :-) zazwyczaj klient pamieta imie i nazwisko (swoje, co nie oznacza ze pamieta na kogo jest umowa) i czasami pamieta adres gdzie mieszka, dlatego prosilem o zwiekszenie ilosci danych, tak jak napisalem to moze byc jako dodatkowe pole, ja juz sobie przerobie ibok zebym to widzial, nie wszyscy moga to chciec :-)
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2142
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Postpt sty 18, 2013 12:16 pm

Przeciez klient ma login i haslo tylko do swojego konta. Czy ja czegos nie rozumiem?
Piotr Szkut - PYXIS
Offline

szogunek

  • Posty: 133
  • Rejestracja: pt mar 30, 2012 10:49 am

Re: wiecej danych w ibok admin.php users=tak

Postwt kwie 02, 2013 12:16 pm

no tak nie dokonca zrozumiale napisalem, chodzi o to ze jak klient kontaktuje sie telefonicznie z serwisem to podaje imie i nazwisko (tak wiem niby dziwne jest to ze klient nie wie gdzie mieszka, ale tak jest), w zwiazku z czym prosilem o export do bazy danych nie liczac imienia i nazwiska (ktore moga sie powtarzac) rowniez adresu klienta (ktory by byl widoczny przez obsluge)w pyxisie wystarczy dodac kolejne pole do exportu a z reszta to juz sobie poradze.
Offline

fhumat

  • Posty: 39
  • Rejestracja: pt lip 27, 2012 12:03 am

Re: wiecej danych w ibok admin.php users=tak

Postpt kwie 12, 2013 7:45 pm

Już pisałem, że przydałoby się w konfiguracji ustawianie jakie dane mają być przesyłane a jakie nie.
Do tego nie musi byc zmiany w iboku, kwestia co Pyxis wyśle przez ftp, a czego nie wysle.

Wróć do Funkcje programu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości