Dzisiaj jest pt mar 29, 2024 11:21 am


VAT - okres usługi, opłaty naliczone za....

Jak użyć danej funkcji i do czego ona służy.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

djpielgrzym

  • Posty: 91
  • Rejestracja: ndz paź 10, 2010 12:56 pm

VAT - okres usługi, opłaty naliczone za....

Postwt maja 06, 2014 9:43 pm

Witam.

Jednego z kolegów który także ma ISP "nawiedziła" oczywiście zapowiedziana, kontrola US.

Otóż był "zarzut" a dokładniej pisząc notka i nakaz zmiany zapisu na fakturze vat.
Oczywiście wiem - co US to interpretacja, ale zrobiłem wgląd w swoje od dostawców i rzeczywiscie mam tam takie zapisy:

opłaty naliczone w okresie: xx/xx/xxxx - yy/yy/yyyy

oraz abonament (lub oplata) za okres: xx/xx/xxxx - yy/yy/yyyy

U siebie mam klientow od "pierwszego" do "ostatniego" więc luzik, dorukuje osobno taka informację.
Jednak czy można zintegrować to jakoś z pyxisem?

Mamy kawałek miejsca po ID, w zupełności by wystarczyło. Opcja przy drukowaniu pojedynczych lub masowych fvat wpisz swoj tekst. Ktoś ma klienta z abo za kawalek miesiaca - pusci go z palca, a ja wpisze

"płaty naliczone w okresie: xx/xx/xxxx - yy/yy/yyyy , Abonament za okres xx/xx/xxxx - yy/yy/yyyy"

I nie musze drugi raz puszczać faktur przez drukrke.
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2137
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Re: VAT - okres usługi, opłaty naliczone za....

Postśr maja 07, 2014 4:55 pm

Chyba nie bardzo rozumiem jaka funkcjonalnosc jest opisywana.

Przy generowaniu FV mozna wpisac dowolny tekst ktory bedzie dodawany za nazwa uslugi. Rownie dobrze moze byc to zakres dat. Jak do tej pory oznaczenie miesiaca wystarczalo i bylo wystarczajaco precycyjnym okresleniem okresu czasu. :)
Piotr Szkut - PYXIS

Wróć do Funkcje programu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości