Dzisiaj jest czw maja 09, 2024 6:22 am


vBOK

Jakie funkcje dodać, co ulepszyć...
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

szymansky

  • Posty: 1
  • Rejestracja: wt gru 30, 2008 5:01 pm

vBOK

Postśr gru 31, 2008 1:15 pm

Czy będzie taka opcja jak w LMS-ie z vBOK ?
Powiem szczerze ,że tego najbardziej tutaj jak dla mnie brakuje :) , bo nie każdy chce fakturę (tłumaczenie po co ,na co ,że nie potrzebują) ,a niektórzy to wole nie mówić co z nimi robią :D .
Ogólnie stosuje kombajn LMS tylko i wyłącznie do FV , wystawiania i odbierania przez klientów poprzez vBOK. A tutaj ładny programik tylko bez tego :? :wink:
Offline

malox

  • Posty: 5
  • Rejestracja: czw paź 09, 2008 10:07 pm
  • Lokalizacja: Solec Kujawski

Postczw sty 22, 2009 8:36 pm

Dokładnie tak. Przydałoby się coś takiego..
Offline

marcin_siedlce

  • Posty: 75
  • Rejestracja: ndz paź 05, 2008 9:23 pm

Postczw sty 22, 2009 9:57 pm

malox pisze:Dokładnie tak. Przydałoby się coś takiego..




też jestem za
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2142
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Postczw sty 22, 2009 11:21 pm

A co myslicie o wysylaniu FV na maila w FDFie. Ja tak robie i "wszyscy" sa zadowolenia. Nie interesuje mnie co klient z nia zrobi. Ja generuje i wysylam. Kopie sobie drukuje i jestem czysty. :-)
Piotr Szkut - PYXIS
Offline

marcin_siedlce

  • Posty: 75
  • Rejestracja: ndz paź 05, 2008 9:23 pm

Postsob sty 24, 2009 8:14 pm

Pyxis pisze:A co myslicie o wysylaniu FV na maila w FDFie. Ja tak robie i "wszyscy" sa zadowolenia. Nie interesuje mnie co klient z nia zrobi. Ja generuje i wysylam. Kopie sobie drukuje i jestem czysty. :-)


Kolego pamiętaj, że według ustawy Ministra Finansów aby wysyłać faktury vat drogą elektroniczną to:
1. Musisz do dokumentu dołączyć klasyfikowany podpis elektroniczny
2. Musisz mieć pisemną zgodę kontrahenta na to, że zrzeka się faktur pisemnych i życzy sobie otrzymywanie ich na skrzynkę e-mail

Pyxis jak narazie nie gwarantuje dołączania podpisu klasyfikowanego do dokumentu.
Oczywiście jest możliwość dołączania podpisu np. w outlocku ale tylko nieklasyfikowanego a potrzebujemy klasyfikowanego. Ja osobiście już mam taki certyfikat ale mogę go tylko dołączać poprzez odpowiednią aplikację i zatwierdzać każdy podpis oddzielnie pinem. Szukam jakiegoś pomysłu aby robiła to jakaś aplikacja automatycznie.
Jeżeli będziesz dołączał podpis eletroniczny to jesteś zwolniony z wszelkiej opcji papierowej (nie musisz drukować i przechowywać nawet kopii faktur papierowych). Jedynie co Cię zobowiązuje to musisz archiwizować te dokumenty i e-maile na jakimś nośniku np. pendrive, cd ... przez okres 5 lat.

Więc pamiętaj - wysyłając fakturę bez podpisu elektronicznego klasyfikowanego robisz to bezprawnie. Jeżeli będziesz miał kontrolę to leżysz. Ten podpis gwarantuje że w czasie przesyłu nie została zmieniona treśc faktury i zastępuje tradycyjny odcisk pieczątki.

A Pana Piotra Sz. namawiam do przemyślenia nad stworzeniem takiej aplikacji :)
Offline

malox

  • Posty: 5
  • Rejestracja: czw paź 09, 2008 10:07 pm
  • Lokalizacja: Solec Kujawski

Postpt lut 13, 2009 8:20 pm

Znalezione na grupie cyberbajta:
http://ibok.pyxisisp.pl/

zostaje nam czekać :)

login: test
pass: test
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2142
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Postpt lut 13, 2009 8:28 pm

Mysle, ze po weekendzie bedzie juz dostepny :-)
Piotr Szkut - PYXIS
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2142
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Postpn lut 16, 2009 12:17 am

Piotr Szkut - PYXIS

Wróć do Propozycje użytkowników

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron