Dzisiaj jest pt maja 10, 2024 3:30 pm


VAT23

Jakie funkcje dodać, co ulepszyć...
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

ramok

  • Posty: 54
  • Rejestracja: ndz paź 17, 2010 12:21 pm

VAT23

Postczw lis 04, 2010 11:35 pm

Chcialbym sie dopytac KIEDY bedzie mozliwosc dodania do FV swojego kawalka TXT???

trzeba powoli zaczac informowac ludzi o zmianie podatku na FV ... wlasnie poprzez informacje na FV
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2142
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Re: VAT23

Postpn lis 15, 2010 12:38 am

ramok pisze:Chcialbym sie dopytac KIEDY bedzie mozliwosc dodania do FV swojego kawalka TXT???

trzeba powoli zaczac informowac ludzi o zmianie podatku na FV ... wlasnie poprzez informacje na FV


Pomysle nad opcjawstawienia jakiegos info na fakturze (tylko kto to bedzie czytal - bo nie uwierze ze klienci). Moi klienci przeczytali czerwona pieczec o zmianie numeru konta bankowe przy wprowadzaniu subkont mniej wiecej po pol roku i to nie wszyscy. :-)

BTW: A po co klientowi jakas szczegolna informacja ze sie VAT zmienia? Podwyzke robisz o te paredziesiat groszy?
Piotr Szkut - PYXIS
Offline

rzirzi

  • Posty: 188
  • Rejestracja: wt sie 10, 2010 7:24 am

Re: VAT23

Postczw lis 18, 2010 8:13 am

Pyxis pisze:Pomysle nad opcjawstawienia jakiegos info na fakturze (tylko kto to bedzie czytal - bo nie uwierze ze klienci). Moi klienci przeczytali czerwona pieczec o zmianie numeru konta bankowe przy wprowadzaniu subkont mniej wiecej po pol roku i to nie wszyscy. :-)

BTW: A po co klientowi jakas szczegolna informacja ze sie VAT zmienia? Podwyzke robisz o te paredziesiat groszy?


co do pierwszej części wypowiedzi - dokładnie tak jak mówisz, chyba że dołączysz do listu młotek co pier...nie klienta w łeb po otwarciu koperty. Klienci nie czytają, a przynajmniej większość z nich.

Co do części drugiej - dlaczego miałbym dopłacać, nawet o te kilkadziesiąt groszy do każdego klienta? Państwo im zafundowało - niech o tym wiedzą. Ja podwyższam cenę o 1% VATu i już! Niech dziękują rządowi!
Offline

Jardo

  • Posty: 431
  • Rejestracja: pt lut 12, 2010 10:26 pm

Postczw lis 18, 2010 12:39 pm

Wszystko jest też uzależnione jak umowa jest skonstruowana - jeśli w netto, to najmniejszy problem - jeśli w brutto to trzeba stosowna informację dać, oraz klient ma możliwość wypowiedzenia umowy terminowej bez odszkodowania.

Ja potraktuje podwyżkę VAT do "wspaniałomyślnej" obniżki ceny o 1 % :D
Offline

rzirzi

  • Posty: 188
  • Rejestracja: wt sie 10, 2010 7:24 am

Postczw lis 18, 2010 2:49 pm

Jardo pisze:Wszystko jest też uzależnione jak umowa jest skonstruowana - jeśli w netto, to najmniejszy problem - jeśli w brutto to trzeba stosowna informację dać, oraz klient ma możliwość wypowiedzenia umowy terminowej bez odszkodowania.

Ja potraktuje podwyżkę VAT do "wspaniałomyślnej" obniżki ceny o 1 % :D


Chyba nie wpisujesz ceny do umowy? Ja w umowie mam prędkość, a ceny to osobny załącznik do umowy - a tam są ceny podane: cena netto + należny_vat = cena brutto. Nawet jeżeli masz w umowie, to nie Ty zmieniasz jej warunki, tylko odgórnie rząd.

Wróć do Propozycje użytkowników

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości