Dzisiaj jest wt maja 14, 2024 3:26 pm


Wyszukiwanie po nazwie w liście faktur

Jakie funkcje dodać, co ulepszyć...
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Ekspert

  • Posty: 39
  • Rejestracja: wt lut 15, 2011 9:07 pm
  • Lokalizacja: Włodawa

Wyszukiwanie po nazwie w liście faktur

Postśr mar 09, 2011 9:02 pm

Witam.
Niedługo pewnie dostanę bana :D za zawracanie głowy. Ale tak jak w temacie przydałaby się funkcja wyszukiwania nie tylko po INDEX lub NR FAKTURY. W chwili obecnej nie mam uruchomionej płatności masowej z powodów wdrożeniowych i muszę przelatywać całą listę aby ręcznie rozliczać abonament. Przy około 200 firmach to trochę czasochłonne ... dzięki
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2143
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Postśr mar 09, 2011 9:50 pm

Juz komus niedawno tlumaczylem, ze taka opcja nie ma sensu. :-)
Po 2 latach klient ma na liscie FV najmniej 24 dokumenty. Kazdy ma identycznego odbiorce. Jaki sens ma takie wyszukiwanie? Chyba logiczna i naturalna droga jest znalezienie klient i wyswietlenie jego listy FV (co wszystkie mi znane programy w ten wlsnie sposob realizuja takie szukanie).
Jak juz chcemy jednoznacznie zidentyfikowac dany dokument na ogolnej liscie FV, touyzywamy jego indexu.
Piotr Szkut - PYXIS
Offline

Ekspert

  • Posty: 39
  • Rejestracja: wt lut 15, 2011 9:07 pm
  • Lokalizacja: Włodawa

Postśr mar 09, 2011 10:55 pm

Piszę jako użytkownik i jako taki staram się wyłuszczyć funkcję która dla mnie jest jak najbardziej na miejscu. Nie mam zamiaru uczyć się nr klienta czy index-ów bo mi to nie potrzebne. Jeśli nie ma takiej możliwości to OK, po co się rozpisywać że inne programy też tak mają? Tym bardziej, że program do tej pory używany przez nas miał tą funkcje i nie było nigdy z nią problemu. Tak dla rozjaśnienia to zaznaczam, że nie mam kont indywidualnych jeszcze a przewijanie około 1500 faktur miesięcznie to trochę może zdenerwować ...
Sorki że nie znalazłem w forum tego poprzedniego topicu
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2143
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Postśr mar 09, 2011 11:21 pm

No to przeciez pisze, ze szukasz klienta a nie faktury na liscie. Wlasnie takie przewijanie jest mocno bez sensu.
Znajdujesz klienta i naciskasz F5. Masz jego FV.
Piotr Szkut - PYXIS

Wróć do Propozycje użytkowników

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron