Dzisiaj jest sob kwie 27, 2024 3:33 pm


Informacje dla klientów zalegających indywidualne dla każdeg

Jakie funkcje dodać, co ulepszyć...
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

wrobli

  • Posty: 308
  • Rejestracja: pt kwie 15, 2011 11:32 am
  • Lokalizacja: Kramsk

Postczw paź 06, 2011 8:02 am

To zgłoś to Panu Grzegorzowi niech to zaimplementuje w intruxie i wyda jako update lub modul do 7. My już wiele propozycji z nim żeśmy wrożyli jak również Pan Piotr wiele wdrożył z tego co się zgłasza.
Offline

Markus

  • Posty: 84
  • Rejestracja: pn sty 18, 2010 3:14 am

Postczw paź 06, 2011 4:47 pm

Tu chodzi o taką funkcjonalność w Pixysie, a w Intruxie wystarczy jeden wpis w pliku addcmd.cfg :) Kiedy Program Pyxis wysyła plik z wygenerowanymi danymi demon Pyxisa na Intruxie podmienia ten plik i inne jeśli są wysyłane (blokady, przekierowani itd), a następnie restartuje usługi.
Na dobrą sprawę w Intruxie nie trzeba nic robić :)

Nie wiem czy tak mocno niezrozumiale to opisałem na samym
początku tematu ??
Offline

wrobli

  • Posty: 308
  • Rejestracja: pt kwie 15, 2011 11:32 am
  • Lokalizacja: Kramsk

Postczw paź 06, 2011 5:37 pm

Jednak coś musi bys modyfikowane na intruxie tez wiec gotowcem z jednej strony tematu nie zalatwisz. Ja narazie czekam na funkcjonalność wystawiania komunikatów z poziomu pyxisa dla mnie zlatwia to juz kompleksowo to co tworzy obecnie Pan grzegorz i mam już wszystko co do automatycznego pilnowania klientów jest potrzebne.
Offline

Markus

  • Posty: 84
  • Rejestracja: pn sty 18, 2010 3:14 am

Postczw paź 06, 2011 5:53 pm

Widzę że kolega nie czyta nawet instrukcji od Intruxa. Plik addcmd.cfg jest właśnie po to by wpisywać własne polecenia.
W tym przypadku jest to polecenie kopiowania plików z katalogu ftp, które wysyła Pyxis i to wszystko :)
Wiem że każdy czeka na tą funkcjonalność by można było wysyłać indywidualne komunikaty z poziomu Pyxisa, ale obawiam się że taką funkcjonalność dostaną tylko klienci Intrux8 i pewnie będzie ona jako moduł :D czyli odpłatnie ;)
W tym przypadku, który opisałem w temacie można mieć już tą funkcjonalność. Jeśli Pan Piotr zainteresował by się tym tematem. Wiem że ta decyzja będzie zależna od tego co wymyśli Pan Grzegorz więc dlatego Pan Piotr nic w tym kierunku nie będzie robił :D. Chyba że zrobione by to było na podobnej zasadzie dla Intrux8 a jeśli nie zostanie wdrożone to do Intrux7, zrobić w Pyxisie taką możliwość jak opisałem a pod Intrux8 tak jak to wymyśli Pan Grzegorz ;)
Offline

wrobli

  • Posty: 308
  • Rejestracja: pt kwie 15, 2011 11:32 am
  • Lokalizacja: Kramsk

Postczw paź 06, 2011 11:53 pm

Mi o tą indywidualność tylko chodzi a rzezbic nie mam zamiaru, po to kupuje gotowca by nie rzezbic jak kiedys. A na rozbudowe funkcjonalnosci poczekac moge, naprawde 90% zgloszeń do Pana Piotra czy Grzegorza została juz wdrozona wiec po co kombinowac jak dla mnie. Zreszta nawet jak bedzie jako modul to czy 100 zł jednorazowo to dużo albo 50 jak u Pana Piotra za dodatkowe przydatne rzeczy.
Offline

Markus

  • Posty: 84
  • Rejestracja: pn sty 18, 2010 3:14 am

Postpt paź 07, 2011 1:18 am

Się rozpisaliśmy :) Masz rację można czekać na gotowe. Ale jak czasami mam problem skontaktować się z klientem to dopisuje sobie taki plik, a klient dostaje za każdym razem ile jest winien :) A wiadomo że mogę indywidualnie napisać by pojawił się w biurze :) albo skontaktował pod tel w celu uzupełnienia danych kontaktowych.
Jak ktoś będzie chciał to sobie skorzysta z tej metody. Bez wsparcia ze strony programu Pyxis ta metoda jest tylko dla tych co lubią grzebać w Linuxie.
Pozdrawiam
Poprzednia

Wróć do Propozycje użytkowników

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości