Dzisiaj jest sob kwie 27, 2024 5:48 pm


kiedy drukarki fiskalne ?

Jakie funkcje dodać, co ulepszyć...
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

sysek

  • Posty: 4
  • Rejestracja: pn sie 24, 2009 6:25 pm

kiedy drukarki fiskalne ?

Postpn lis 07, 2011 8:01 pm

Kiedy i czy kiedykolwiek zostanie wprowadzone obsługa drukarek fiskalnych przy fakturowaniu ?
wiem, że jeśli ktoś prowadzi tylko usługi dostępu do netu to nie ma obowiązku, ale wystarczy , że sprzeda jakikolwiek sprzęt, choćby jedną złączkę i w tym momencie ma obowiązek posiadania drukarki fiskalnej. Więc może warto w końcu zastanowić się nad tym "ulepszeniem" ? Choćby 2-3 podstawowe modele na rynku.
POSNET THERMAL, EMAR DUO, EMAR DUO PRO.
W sumie tylko brak tej funkcji powstrzymuje mnie przed zakupem pyxisa.
Jeśli nie to. To może import dokumentów księgowych ?
To też jakieś pośrednie rozwiązanie.
Offline

wrobli

  • Posty: 308
  • Rejestracja: pt kwie 15, 2011 11:32 am
  • Lokalizacja: Kramsk

Postpn lis 07, 2011 10:10 pm

Jak dla mnie to utrudnianie sobie życia. Od sprzedaży powinien być program z magazynem i przystosowany do obecnych przepisów. Pyxis nie ukrywajmy do takich rzezy sie nie nadaje bo i nie do tego jest stworzony. klientowi na fv wystawiasz usługę serwisowa a nie złączkę czy kartę sieciowa i tyle.
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2142
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Postpn lis 07, 2011 10:32 pm

Zeby bylo jasne:
Nawet jesli masz obowiazek posiadania i posiadasz urzadzenie fiskalne, to nadal jestes zwolniony z obowiazku rejestrowania na urzadzeniu fiskalnym sprzedazy uslug internetowych.

Z wlasnego podworka: Mamy sklepy komputerowe gdzie handlujemy sprzetem i robimy serwis. Mamy kasy fiskalne. Pomimo tego nie przepuszczamy przez te kasy uslyg intenetowych. Po prostu tutaj panstwo poszlo nam wszystkim na reke, wiec po co sobie utrudniac.

Nie wiem co masz na mysli piszac o tym imporcie dok. ksiegowych. Doprecyzuj prosze.
Piotr Szkut - PYXIS
Offline

wrobli

  • Posty: 308
  • Rejestracja: pt kwie 15, 2011 11:32 am
  • Lokalizacja: Kramsk

Postpn lis 07, 2011 11:08 pm

Moim zdaniem chce wystawic zlaczke na innym programi i zaciagnac do pyxisa to co sprzedal by klient to widzial w ibok innego powodu nie widze.
Offline

sysek

  • Posty: 4
  • Rejestracja: pn sie 24, 2009 6:25 pm

Postczw lis 17, 2011 12:22 pm

Nie inaczej. Import faktur z innego programu i po krzyku.
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2142
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Postczw lis 17, 2011 12:44 pm

Ale napisz prosze w jakim celu taki import, bo nie moge sie domyslic do czego moglo by to byc pomocne. Moze chcesz cos zrobic "na okolo" a mozna prosciej?
Piotr Szkut - PYXIS

Wróć do Propozycje użytkowników

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości