Dzisiaj jest pt maja 10, 2024 5:33 am


Lista FV w oknie klienta i inne...

Jakie funkcje dodać, co ulepszyć...
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

overburn

  • Posty: 4
  • Rejestracja: pn lut 09, 2009 2:48 pm

Lista FV w oknie klienta i inne...

Postpn lut 09, 2009 3:26 pm

Witam

Brakuje mi czegoś takiego co by pokazywało w karcie klienta historie f/v wystawione-zapłacone oraz wystawione nie zapłacone, bo widzę tylko opłaty a nie widzę np. czy klient coś zalega, a przydało by się. Kolejna rzecz wyświetlenie ilości klientów z konkretnym abonamentem, żeby sobie policzyć ile w danej taryfie jest ludków w danym miesiącu. Przydała by się również możliwość wybrania sobie kolumn które chcemy by były wyświetlane w głównym oknie. To by było na tyle ale pewnie za kilka godzin znowu mi coś przyjdzie do głowy to będę pisał :]

Pozdrawiam
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2142
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Postpn lut 09, 2009 3:30 pm

Lista faktur usera jest dostepna z poziomu jego karty. Wystarczy kliknac przycisk :-)
Z taryfami nie da sie utomatycznie, bo to 2 rozne tabele. Nie przefiltruje po tym polu klientow. Mozesz zawsze przypisywac ich do danej grupy i po tym filtrowac.
Kolumny - istnieje mozliwosc wlaczenia wyswietlania 4 dodatkowych kolumn. Ustawiasz to w konfiguracji programu.
Piotr Szkut - PYXIS
Offline

overburn

  • Posty: 4
  • Rejestracja: pn lut 09, 2009 2:48 pm

Postpn lut 09, 2009 3:44 pm

A co do tych kolumn to widziałem ale czy jest możliwość sobie wybrania innych kolumn np ip albo pod jaki nadajnik jest podłączony lub coś takiego ?
A wracając do f/v można by na głównej karcie klienta ustawić coś takiego jak aktualne saldo ?
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2142
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Postpn lut 09, 2009 4:04 pm

Jak mozesz kolumne z IP lub miejscem podpiecia wyswietlic, jak to nie jest wlasciwosc klienta tylko jego urzadzenia/urzadzen. On moze miec i 10 roznych IPkow. IPki przypisywane sa do jego urzdzen.

Co do salda z FV jest na karcie klienta na zakladce "Dane rozszerzone"
Piotr Szkut - PYXIS

Wróć do Propozycje użytkowników

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron