Dzisiaj jest ndz kwie 28, 2024 7:44 pm


Automatyczna informacja o zaległościach

Jakie funkcje dodać, co ulepszyć...
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

wwawer

  • Posty: 9
  • Rejestracja: śr lut 22, 2012 2:49 pm

Automatyczna informacja o zaległościach

Postsob lut 25, 2012 10:36 am

Trochę ten temat wiąże się z autologowaniem do iBOK. Chodzi oto, że w sieci wystawię serwer do komunikatów dla klientów. Łatwo zrobić jest przekierowanie na różne porty oraz uruchomić na nich różne komunikaty.

Ja jednak chciałbym, aby klient po przekierowaniu na dany port (komunikat) był od razu logowany, czy też rozpoznawany na swoje konto z wyświetleniem od razu tego oco nam chodzi, czyli strony z zaległościami i komunikatem, że uprzejmie informuję o zaleganiu za niżej wymienione dokumenty...

Jeśli autologowanie do iBOK byłoby zrobione to jużby mogło wystarczyć, gdyż zamiast drętwego komunikatu o zaleganiu przekierowywałbym na serwer gdzie jest iBOK i od razu by klient miał stronę z sekcją zobowiązania.
Offline

Markus

  • Posty: 84
  • Rejestracja: pn sty 18, 2010 3:14 am

Postśr lut 29, 2012 3:27 am

Już temat poruszałem i jeszcze jedna osoba tu jest odnośnik
http://pyxisisp.pl/forum/viewtopic.php?t=297

Z tym że ta funkcjonalność którą opisałem daje możliwość bezpośredniego wysłania różnych komunikatów do różnych klientów i z odpowiednimi zmiennymi daje bardzo duże możliwości:
kwoty FV do zapłaty
numer konta indywidualnego do płatności masowych
hasła do logowania na iboka itp
Pozdrawiam
Offline

Gularz_pl

  • Posty: 41
  • Rejestracja: pn lip 13, 2009 9:16 pm

Re: Automatyczna informacja o zaległościach

Postczw mar 22, 2012 1:57 am

Da radę aleee....
apache i vhostów tyle ile userów
powiązanie portu z konkretnym userem
przekierowanie .htaccess z allow dla konkretnego ip
Ogólnie masakra przy więcej niż 100 abonentach :)
Niby mozna rozwiązać skryptem realizację vhost na podstawie pliku z pyxisa.


wwawer pisze:Trochę ten temat wiąże się z autologowaniem do iBOK. Chodzi oto, że w sieci wystawię serwer do komunikatów dla klientów. Łatwo zrobić jest przekierowanie na różne porty oraz uruchomić na nich różne komunikaty.

Ja jednak chciałbym, aby klient po przekierowaniu na dany port (komunikat) był od razu logowany, czy też rozpoznawany na swoje konto z wyświetleniem od razu tego oco nam chodzi, czyli strony z zaległościami i komunikatem, że uprzejmie informuję o zaleganiu za niżej wymienione dokumenty...

Jeśli autologowanie do iBOK byłoby zrobione to jużby mogło wystarczyć, gdyż zamiast drętwego komunikatu o zaleganiu przekierowywałbym na serwer gdzie jest iBOK i od razu by klient miał stronę z sekcją zobowiązania.

Wróć do Propozycje użytkowników

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 23 gości

cron