Dzisiaj jest pn kwie 29, 2024 5:17 pm


Drukowanie FV

Jakie funkcje dodać, co ulepszyć...
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Janikp

  • Posty: 59
  • Rejestracja: wt mar 13, 2012 11:56 pm

Drukowanie FV

Postpn maja 07, 2012 8:39 pm

Witam
Uruchomiłem dopiero co ibok i nasuwa mi się taki problem.

Mam klientów biznesowych i do teraz wystawiałem im FV papierowo i wysyłałem. Wraz z obecnymi FV wysłałem im info o uruchomieniu ibok.
FV nie trzeba podpisywać wiec mogą sobie pobierać z ibok.

Teraz taki problem drukuje FV dla firm jest ich np 80 i mam teraz z tych 80 cześć co nie chcą fv papierowych ale jak dam drukuj z zakresu dla firm wydrukuje pyxis wszystkie nawet dla tych co nie chcą na papierze tylko sami sobie drukną.


I tu przydałaby się opcja by nie drukować tym co zdecydowali się na pobieranie samemu z ibok.

Chyba zrozumiale opisałem problem.
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2142
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Postpn maja 07, 2012 8:50 pm

Dodaj te formy ktore sie zdecydowaly na papierowe do osobnej grupy i tylko dla nich odfiltruj baze podczas masowego wydruku FV.
Piotr Szkut - PYXIS
Offline

p4n

  • Posty: 7
  • Rejestracja: pt lis 09, 2012 2:47 pm

Re: Drukowanie FV

Postwt lut 05, 2013 11:31 pm

Witam,
A jak to zrobić dla osób prywatnych?? Mam ponad 200 klientów - dla wszystkich drukuję fakturę do pdf i wrzucam na ibok, ale około połowa z nich (w tym firmy) chcą otrzymywać fakturę w postaci papierowej.
Jak to mogę zrobić, bo jeżeli dla firm jest to oczywiste (odfiltrowanie przy masowym wydruku) to dla osób przywatnych już jest problem. Nie uśmiech mi się wchodzić na każdego klienta i klikać drukuj.
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2142
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Re: Drukowanie FV

Postśr lut 06, 2013 11:14 am

Jest przy wydruku rozroznienie pomiedzy tymi co nie maja zaznaczonej opcji korespondencji seyjnej i tymi co ja maja. To wlasnie sluzy do wydruku FV dla tych, co chca je koniecznie w wersji papierowej (opcje ze znaczkiem @).
Piotr Szkut - PYXIS
Offline

p4n

  • Posty: 7
  • Rejestracja: pt lis 09, 2012 2:47 pm

Re: Drukowanie FV

Postczw lut 07, 2013 1:04 pm

Dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam

Wróć do Propozycje użytkowników

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości

cron