Dzisiaj jest pn kwie 29, 2024 10:05 am


Wielkosc wpisu - nazwa firmy

Jakie funkcje dodać, co ulepszyć...
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

sert

  • Posty: 24
  • Rejestracja: ndz mar 25, 2012 4:44 pm

Wielkosc wpisu - nazwa firmy

Postczw lis 29, 2012 10:46 am

Witam

Mam juz kilka przypadkow gdzie potrzebuje wpisac dluga nazwe firmy i nie miesci sie w polu NAZWA

np. wlascicielami nieruchomosci jest kilka osob
WSPOLWLASCICIELE NIERUCHOMOSCI W WARSZAWIE
Andrzej Kowalski NIP: 123-456-78-90
Anna Kowalska NIP: 123-456-78-90
Zdzisek Kowlaksi NIP: 123-456-78-90

wszystko to musze wpisac w nazwe firmy gdyz na nip jak wiadomo jest tylko jedno pole

dla powyzszych klientow musze faktury wystawiac w innym programie a nie jest to juz jedna taka faktura i utrudnia mi to zarzadzanie abonentami

prosze o mozliwosc wydłużenia ilości znakow dla pola nazwa, moze to byc jaka dodatkowa opcja po zaznaczeniu ktorej mozna wydluzyc wpis

pozdr
sert
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2142
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Postczw lis 29, 2012 12:37 pm

Niestety jest to niemozliwe do realizacji. Przykro mi.
Piotr Szkut - PYXIS
Offline

sert

  • Posty: 24
  • Rejestracja: ndz mar 25, 2012 4:44 pm

Postczw lis 29, 2012 9:06 pm

Pyxis pisze:Niestety jest to niemozliwe do realizacji. Przykro mi.


nawet nie mozna wydłuzyc samego wpisu nazwa!!!
nie mam na mysli 3 pol NIP tylko taka aby w nazwie mozna bylo wpisac wszystkich wlascicieli oraz ich numery nip czyli to co napisalem we wczesniejszym poscie wszystko bedzie sie znajdowac w nazwie

dla przykladu podstawowa wersja firmatec z ktorej dotychczas korzystałem (przed zakupem pyxis) posiada taka mozliwosc a pyxis nie bedzie mial takiej mozliwosci???
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2142
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Postczw lis 29, 2012 10:08 pm

Niestety nie. Pola z nazwa firmy nie sa az tak obszerne.

Pomijam juz fakt, ze umieszczanie na jednej fakturze kilku numerow NIP nie jest chyba do konca zgodne z ustawa o rachunkowosci. Powinno sie wystawic 3 dokumenty na te 3 osoby.
Piotr Szkut - PYXIS
Offline

sert

  • Posty: 24
  • Rejestracja: ndz mar 25, 2012 4:44 pm

Postczw lis 29, 2012 11:56 pm

ja z klientem nie wchodze w dyskusje czy zgodne czy nie jak tak chce to tak ma, zreszta caly budynek tak rozliczaja gdzie mieszka kilkadziesiat osob

no to wychodzi mi na to ze musze bujac sie z dwoma programami ojj nie dobrze, a mialo byc tak pieknie :/
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2142
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Postpt lis 30, 2012 12:41 am

No niestety nie jest to rozwiazanie standardowe i nie wpadlem na to, zeby na nazwe firmy zarezerwowac 255 znakow. Zreszta nawet nie udalo by sie tego zmiescic na druku FV.

NIGDY sie nie spotkalem z tego typu FV. Wydaje mi sie to nieprawdopodobne, ale ludzie rozne rzeczy potrafia wykabinowac. Pewnie beda to korygowac jak skarbowa sie dopatrzy. :-)
Piotr Szkut - PYXIS

Wróć do Propozycje użytkowników

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości