Dzisiaj jest sob kwie 27, 2024 8:20 pm


Prośba o drobne poprawki

Jakie funkcje dodać, co ulepszyć...
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

wwawer

  • Posty: 9
  • Rejestracja: śr lut 22, 2012 2:49 pm

Prośba o drobne poprawki

Postsob sty 05, 2013 11:50 am

W zakładce SMS do użytkownika:
Wstawiając z szablonu powinny od razu podstawiać się dane to znaczy np dane autoryzacyjne login hasło i trzeba później wstawiać zmienne tekstowe a to już problem.
Dodatkowo wstawiając zmienną tekstową która sumuje niezapłacone faktury w SMSie pojawia się zamiast waluta zl to jakiś z i złamaniec mimo zaznaczonej opcji nie używaj polskich znaków w SMSach.

W opłatach wywoływanych przez prawy klawisz w spisie klientów dobrze byłoby aby podsumowywał wszystkie wpłaty na końcu, ułatwi to rozliczanie niezapłaconych bądź zapłaconych faktur. Podsumowanie faktur też by się przydało w okienku zamiast w zestawieniu gdy się kliknie drukuj.

W tym programie można powiedzieć, że rozrachunki nie istnieją wogóle co jest bardzo uciążliwe.

Fajnie byłoby aby była dodana opcja rozrachunków z tabelką wpłat po lewej stronie i fakturami po prawej i żeby w poszczególnych partiach pokazywało co z czym rozliczyło i aby było pole zaznaczenia przy fakturach i wpłatach i klawisz powiąż albo rozlicz, albo rozdziel wpłatę...

Ja przechodziłem na program już w firmie działającej i ludzie płacą mi teraz za stare faktury a program rozlicza je z nowymi dlatego taka opcja rozrachunków musi się pojawić i po kliknięciu na wpłatę powinno odwoływać się bezpośrednio do płatności masowych aby można było zobaczyć pole tytułem...

Wróć do Propozycje użytkowników

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości

cron