Dzisiaj jest czw maja 09, 2024 2:59 pm


KOREKTA

Jakie funkcje dodać, co ulepszyć...
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

micke

  • Posty: 4
  • Rejestracja: wt kwie 07, 2009 4:24 pm

KOREKTA

Postśr kwie 08, 2009 1:13 pm

Witam.
Jestem nowym użytkownikiem Pyxisa i niestety nie znalazłem możliwości wystawienia korekty faktury...
Jest to dla mnie bardzo duża niedogodność.
No i może dało by się zrobić jakiś prosty magazyn?
Pozdrawiam
Michał,
Uninet
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2142
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Postśr kwie 08, 2009 3:27 pm

Co do korekt, to jak bedzie spokojniejszy okres, to nad tym posiedze i moze uda sie cos dopisac. Jednak to sporadycznie uzywana opcja.
Mahazynowka.... hm... to duuuuzo roboty. Jak na razie nie mam tego wplanach. W naszej branzy to tez raczej jako dodatek.
Piotr Szkut - PYXIS
Offline

micke

  • Posty: 4
  • Rejestracja: wt kwie 07, 2009 4:24 pm

Postczw kwie 09, 2009 4:35 pm

Ale te dwie opcje (a raczej ich brak) powodują, że muszę mieć jeszcze Subiekta, a tak to bym miał wszystko w jednym miejscu.
Michał - Uninet
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2142
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Postczw kwie 09, 2009 4:54 pm

No jesli prowadzisz jeszcze jakies inne formy dzialalnosci poza sprzedaza uslug internetowych to i tak od programu sprzedazowego nie uciekniesz. Pyxis zalatwia sprawe fakturowania uslug abonamentowych i innych, ale tylko dla uzytkownikow naszej sieci. Dla ludzi z poza tej grupy fakturujemy raczej poza Pyxisem.
Piotr Szkut - PYXIS
Offline

micke

  • Posty: 4
  • Rejestracja: wt kwie 07, 2009 4:24 pm

Postpt kwie 10, 2009 1:58 pm

OK to posłużę sie przykladem:
Przychodzi sobie klient mojej sieci i chce kupić router, albo APka czy nawet 10m kabla.
Nie mam sklepu komp.
Druga sprawa. Mam instalatorów i chciałbym ich rozliczać z użytego sprzętu. Zakupy robię raczej w sporych ilościach i nie chce mi sie pamietać, że jeden zabrał np 5szt Nanostacji a drugi 2 pudełka skrętki i switcha, a magazyn by mi to bardzo uprościł....
Pozdrawiam,
Michal

Wróć do Propozycje użytkowników

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron