Dzisiaj jest pn kwie 29, 2024 12:06 pm


Pole "Notatka"

Jakie funkcje dodać, co ulepszyć...
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Rafi

  • Posty: 50
  • Rejestracja: czw lis 29, 2012 12:46 pm

Pole "Notatka"

Postpt lut 08, 2013 1:42 am

Mam obecnie w polu "Notatka" umieszczony link do podstrony z ofertą dla stałych klientów, który jest widoczny w i-BOK w dziale / INFORMACJE /. Po kliknięciu na niego, pojawia się cennik wraz z formularzem do wypełnienia i wysłania dla klienta. I jest cacy. Konkurencja nie widzi oferty lojalnościowej, a ja mam o jedną wysyłkę pocztą mniej ( wbrew pozorom, to spore oszczędności ), aby poinformować klienta o nowej ofercie dla niego ( wystarczy komunikat na www przez Intruxa ).
Pomysł jest taki, o ile oczywiście jest to możliwe dla autora Pyxisa, aby wprowadzić kilka takich pól "Notatka".
możemy np. wrzucić tam skróty do wzorów:
-zawieszenia usługi na określony czas
-podwyższenia transmisji danych
-itp
A byłoby super, gdyby jeszcze była oddzielna "Notatka" dla Intruxa w wersji 9.0, gdzie można wysyłać komunikat dla usera.
Jest jakaś szansa na taki pomysł ?
Offline

Jardo

  • Posty: 431
  • Rejestracja: pt lut 12, 2010 10:26 pm

Re: Pole "Notatka"

Postpt lut 08, 2013 12:39 pm

Coś podobnego proponuję w wątku viewtopic.php?f=3&t=450&p=2473#p2473 w osttnim poście nawet dałem przykład gdzie umieścić dodatkowe pola.
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2142
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Re: Pole "Notatka"

Postpt lut 08, 2013 8:22 pm

Pole "notatka" zostalo zaadaptowane do przekazywania informacji an iBOK z istniejacego juz pola w bazie userow. Widze, ze pomyslowo zostaje wykorzystane.
Nie ma niestety poki co mozliwosci powielenia takiego rozwiazania. Wiecej takich opisowych a niewykorzystanych pol w bazie klientow brak.
Piotr Szkut - PYXIS

Wróć do Propozycje użytkowników

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości