Dzisiaj jest ndz kwie 28, 2024 12:47 am


Import płatności masowych z mbank

Jakie funkcje dodać, co ulepszyć...
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

pesbe

  • Posty: 1
  • Rejestracja: pt lis 28, 2008 9:58 am

Import płatności masowych z mbank

Postwt kwie 14, 2009 7:20 pm

brakuje tego :(
Offline

malox

  • Posty: 5
  • Rejestracja: czw paź 09, 2008 10:07 pm
  • Lokalizacja: Solec Kujawski

Postwt kwie 14, 2009 10:53 pm

coś mnie ominęło? od kiedy mbank ma płatności masowe?
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2142
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Postwt kwie 14, 2009 11:25 pm

No wlasnie nie ma, nie mial i nie zanosi sie aby mial.
Piotr Szkut - PYXIS
Offline

cienkib

  • Posty: 45
  • Rejestracja: śr kwie 15, 2009 1:55 pm

Postpt kwie 17, 2009 12:39 am

Pyxis pisze:No wlasnie nie ma, nie mial i nie zanosi sie aby mial.

ale ma csv i to juz mozna importowac z reczna korekta... tego wielu osobom brakuje.
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2142
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Postpt kwie 17, 2009 8:44 am

Tylko ze import z csv niczym sie by nie roznil od recznego rozksiegowywania , wiec to za bardzo sensu nie ma.
Piotr Szkut - PYXIS
Offline

cienkib

  • Posty: 45
  • Rejestracja: śr kwie 15, 2009 1:55 pm

Postpt kwie 17, 2009 12:14 pm

Pyxis pisze:Tylko ze import z csv niczym sie by nie roznil od recznego rozksiegowywania , wiec to za bardzo sensu nie ma.

jak nie jak TAK, chyba nie ksiegowales recznie.
Offline

cienkib

  • Posty: 45
  • Rejestracja: śr kwie 15, 2009 1:55 pm

Postśr maja 05, 2010 8:56 pm

Pyxis pisze:Tylko ze import z csv niczym sie by nie roznil od recznego rozksiegowywania , wiec to za bardzo sensu nie ma.

jednak mozna:
dla CHCACEGO nic trudnego
http://demo.ispadmin.cz/billing_import_frame.php

po zalogowaniu sie SA TAM (w bilingu) OPCJE importu z csv roznych bankow.
Ostatnio zmieniony śr maja 05, 2010 9:36 pm przez cienkib, łącznie zmieniany 1 raz
Offline

Jardo

  • Posty: 431
  • Rejestracja: pt lut 12, 2010 10:26 pm

Postśr maja 05, 2010 9:42 pm

Sa tez pL rozwiazania - pisalem o tym w poscie:
http://pyxisisp.pl/forum/viewtopic.php?p=620#620


Ale taki parser w sensie auto nigdy nie bedzie wiarygodny - konieczna będzie ręczna weryfikacja.
Aczkolwiek nie ukrywam ze rozwiązanie chociażby wczytywania wyciągu csv do pyxisa, odpowiednie sformatowanie i ręczne dopasowywanie myszka byłoby wygodniejsze niz przełączanie okna z banku tam i nazad.

Ale to propozycja dla Mbankowcow, ja sam wprowadziłem płatności masowe i jestem mega zadowolony (Z tego powodu zresztą zakupiłem tez Pyxis)
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2142
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Postśr maja 05, 2010 10:16 pm

Bo to jest normalna kolej rzeczy. Na zakladanie protezek w stylu importu bez opcji subkont to strata czasu.
To, ze sie da cos zrobic, to jeszcze nie powod zeby to robic.
Piotr Szkut - PYXIS
Offline

ostmedia

  • Posty: 12
  • Rejestracja: pt kwie 23, 2010 1:33 pm

Postczw maja 06, 2010 3:14 pm

W bzwbk tez jest eksport do cvs ale nie ma jak to palcówki do rewizora a później do pyxisa. :twisted:
Offline

mpmac

  • Posty: 28
  • Rejestracja: sob paź 03, 2009 8:26 pm

Postśr maja 12, 2010 11:35 am

zastanawia mnie ciagle podejscie tworcy programu do calej sprawy..
Czy myslicie ze pyxisa maja sieci ktore maja 1000 uzytkownikow i wiecej?
Dla takiego operatora to nie jest juz problem: zalozyc subkonta, co miesiac wydac na abonament sms do powiadomienia, wysylac listy.
W chwili obecnej mam okolo 130 uzytkownikow i nie moge sobie pozwolic na: subkona dla kazdego abonenta, wykup abonamentu wysylania sms, czy poczta do wszystkich. Wiekszosc fv zalatwione mam email, reszta rozwoze, platnosci sam ksieguje, a sms zalatwiam z telefonu.

Jezeli komus sie juz oplaca robic to wszystko zewnetrznie to "osra" pyxisa i zleci wykonanie panelu komus.

Mam od dluzszego czasu wrazenie ze uzytkownicy pyxisa to dla autora juz problem. Zgadza sie - cena nie jest duza, to ze aktualizacje sa bezplatne to byla chec autora. Jednak wydaje mi sie ze powinno sie ciut wystawic reke ku uzytkownikom pyxisa i im troche pomoc.

Z forum tylko co czytam to:
"zostalo to inaczej wymyslone na poczatku i nie ma sensu zmieniac"
"nie ma takiej potrzeby"
itp.

Prawie kazdy ma konto w mbank, ktore jest darmowe.
Proponowalem kiedys aby zrobic import, tak jak kolega wyzej - zeby dwoma klikami myszki laczyc konkretna wplate do konkretnej fv. Ale wszystkie te pomysly koncza sie stwierdzeniem ze sa subkonta.

Nie wspomne o mikrotiku. Autor zrobil sobie podzial na kazdy router w pyxis, zamiast to zalatwic za pomoca radiusa. 100% wiecej mobilnosci, jedna baza, bezproblemowe poruszanie sie po sieci po przez administratora - jedno haslo wszedzie...ale po co...

Z ciekawosci chcialbym poznac topologie sieci autora i ilosc uzytkownikow ktorymi zarzadza. Z wszystkich postow wynika ze beda to setki abonentow. Jednak nie wyobrazam sobie zarzadzania nimi z pod pyxisa... A moze to tylko czysta teoria?

Wróć do Propozycje użytkowników

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości