Dzisiaj jest pn kwie 29, 2024 1:50 pm


Książeczka opłat

Jakie funkcje dodać, co ulepszyć...
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

rzirzi

  • Posty: 188
  • Rejestracja: wt sie 10, 2010 7:24 am

Książeczka opłat

Postpt kwie 26, 2013 7:02 pm

Prośba dotyczy modyfikacji tytułu wpłaty na wydrukach książeczki opłat.
Proszę, aby była możliwość zmiany tekstu tytułu wpłaty z możliwością wstawiania zmiennych tekstowych.
Dlaczego? Otóż klienci często opuszczają wpłaty. Przykład z dzisiaj: "przecież zapłaciłam już nawet za kwiecień i mam dowód wpłaty, przesyłam mailem" No i pani przesłała dowód na którym widoczne jest " Wpłata za miesiąc 4/2013
W każdym razie, proszę o możliwość - jak na wstępie :)
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2142
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Re: Książeczka opłat

Postwt kwie 30, 2013 10:08 am

W v3.01 bedzie zmodyfikowany tekst standardowy przy wysylce maili i na drukach. Prosze sprawdzic czy po tej modyfikacji bedzie OK.
Piotr Szkut - PYXIS
Offline

rzirzi

  • Posty: 188
  • Rejestracja: wt sie 10, 2010 7:24 am

Re: Książeczka opłat

Postwt kwie 30, 2013 6:47 pm

Dziękuję, ale czy to będzie pole z możliwością edycji przez użytkownika?
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2142
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Re: Książeczka opłat

Postwt kwie 30, 2013 8:14 pm

Ale jak chcesz to pole edytowac? Ma pytac przy kazdym wyfruku formularza co wpisac?
Piotr Szkut - PYXIS
Offline

rzirzi

  • Posty: 188
  • Rejestracja: wt sie 10, 2010 7:24 am

Re: Książeczka opłat

Postśr maja 01, 2013 7:46 am

Nie koniecznie, chociaż mogło by tak być, że domyślnie jest jakiś tekst, ale można go zmienić przed wydrukiem.
Natomiast myślałem o tym, aby w opcjach programu była możliwość modyfikacji tego pola.
Dla mnie to obojętne jak, ważne żeby była możliwość edycji tego pola oraz obsługa zmiennych.
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2142
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Re: Książeczka opłat

Postśr maja 01, 2013 10:18 am

Tytul wplaty jest w ksiazeczkach oplat skorelowany scisle z tym c opodasz przy starcie wydruku ksiazeczki. Tzn to za jaki okres drukujesz. Tekst jest inny na kazdym blankiecie. Zupelnie nie rozumiem jak by tam mozna uzyc zmiennych tekstowych. W tytule pojawia sie miesiac za jaki wg kolejnego blankietu ma placic uzytkownik. To scisla informacja dla uzytkownika. My w systemie i tak ksiegujemy od najstarszej zaleglej platnosci.
Piotr Szkut - PYXIS
Offline

rzirzi

  • Posty: 188
  • Rejestracja: wt sie 10, 2010 7:24 am

Re: Książeczka opłat

Postśr maja 08, 2013 3:37 pm

Dobrze, to inaczej. Chciałbym, aby na drukach "książeczki opłat" nie było konkretnie wskazanego miesiąca, za jaki żytkownik wpłaca. Żeby tam było np. Za internet <Imie i Nazwisko>. Dlaczego? Nie było by głupiego gadania: "ale ja za grudzień już mam opłacone", bo patrzą, że na tym blankiecie jest wydruk "za 12/2013".
Chodzi tu o klientów-kombinatorów. Mam nadzieję, że jest to zrozumiałe, a na pewno zasadne:)
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2142
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Re: Książeczka opłat

Postśr maja 08, 2013 5:10 pm

OK. Teraz jasna sprawa.
Postaram sie dodac opcje nadruku tytulu bez rozbicia na miesiace.
Piotr Szkut - PYXIS
Offline

acerlex

  • Posty: 45
  • Rejestracja: wt paź 19, 2010 5:23 pm

Re: Książeczka opłat

Postczw maja 16, 2013 3:20 pm

rzirzi pisze:Dobrze, to inaczej. Chciałbym, aby na drukach "książeczki opłat" nie było konkretnie wskazanego miesiąca, za jaki żytkownik wpłaca. Żeby tam było np. Za internet <Imie i Nazwisko>. Dlaczego? Nie było by głupiego gadania: "ale ja za grudzień już mam opłacone", bo patrzą, że na tym blankiecie jest wydruk "za 12/2013".
Chodzi tu o klientów-kombinatorów. Mam nadzieję, że jest to zrozumiałe, a na pewno zasadne:)



Popieram jak najbardziej to się przyda ,choć wysyłam książeczki opłat już poskładane po kolei miesiącami to i tak zdarza se że przyniosą nie ten druk co trzeba.

Wróć do Propozycje użytkowników

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości