Dzisiaj jest pn kwie 29, 2024 12:56 am


Harmonogram wpłat

Jakie funkcje dodać, co ulepszyć...
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Rafi

  • Posty: 50
  • Rejestracja: czw lis 29, 2012 12:46 pm

Harmonogram wpłat

Postpt lut 27, 2015 8:41 pm

Moja propozycja do programu jest taka, aby podczas drukowania książeczki opłat dla klienta, można było zamiast tego, wybrać wydruk harmonogramu wpłat w formie listy, czyli dane zakresu umowy, kwoty i zgodną ilość miesięcy. Coraz więcej ludzi przekonuje się do wpłat przez neta i zauważyłem, że kiedy nie drukuję nowemu userowi książeczki, tylko pouczam, że jest iBOK i tam mamy te sprawy, klienci często zapominają jakby przy pierwszej wpłacie o tym. A przy okazji oszczędzamy papier, no i szanujemy środowisko :)
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2142
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Re: Harmonogram wpłat

Postndz mar 01, 2015 2:47 am

No nie wiem, czy to skuteczna metoda. :-)
Nie lepiej SMSa wyslac. To skutkuje jakos dziwnie praktycznie w 100%. Bo kartelusze rzuci i zapomni.
Piotr Szkut - PYXIS
Offline

Rafi

  • Posty: 50
  • Rejestracja: czw lis 29, 2012 12:46 pm

Re: Harmonogram wpłat

Postndz mar 01, 2015 12:45 pm

Ludzie są praktykami takich harmonogramów. Wystarczy choćby przykład, że przy każdym kredycie, który biorą, otrzymują taki harmonogram. Dołączalibyśmy do dokumentów dla klienta i myślę, że przed pierwszą wpłatą, większość z nich weźmie tą kartkę do ręki, albo nawet podłączy do innych list z płatnościami z domu. Dużo ludzi nie korzysta ze stałych zleceń. Czy to duży kłopot wprowadzić ?

Wróć do Propozycje użytkowników

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości

cron