Dzisiaj jest pt mar 29, 2024 5:18 pm


Wysyłka sms

Jakie funkcje dodać, co ulepszyć...
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

fractal

  • Posty: 5
  • Rejestracja: ndz mar 31, 2013 9:49 am

Wysyłka sms

Postśr lut 17, 2016 7:45 pm

Istnieje możliwość dodania konfiguracji funkcji email2sms, aby nie być uzależnionym od jednego portalu.
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2137
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Re: Wysyłka sms

Postczw lut 18, 2016 1:21 am

Taka opcja jest. Mozesz wpisac dowolna domenke (np swoja) i przejac wysylke.
Miej na uwadze, ze bramki maja swoje API. Sama zmiana adresu niewiele by dala i to jest zrobione z mysla o userach, ktorzy chca wziac na siebie obsluge bramki.
Piotr Szkut - PYXIS
Offline

Silvernet

  • Posty: 47
  • Rejestracja: pt lut 05, 2016 12:36 pm

Re: Wysyłka sms

Postśr mar 02, 2016 9:46 pm

Super rozwiązaniem było by gdyby do wysyłki SMS można było zaprzęgnąć swój telefon z androidem.
Wysyłka poprzez bramkę robi bałagan w głowach klientów bo zapisują numer bramki jako nasz i potem jęczą, że nie ma z nami kontaktu. Nawet info w wysłanym SMSie o tym, ze został wysłany przez bramkę nie pomaga.
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2137
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Re: Wysyłka sms

Postczw mar 03, 2016 3:44 am

Nawet jesli w abonamencie masz darmowe SMSy, to nie wyslesz ich z telefonu zbyt duzo w krotkim okresie czasu. Operator je dropnie. Bramka SMS tego nie zrobi.
Piotr Szkut - PYXIS
Offline

Pikol

  • Posty: 41
  • Rejestracja: sob kwie 05, 2014 1:51 pm

Re: Wysyłka sms

Postczw mar 03, 2016 10:25 pm

Silvernet pisze:Super rozwiązaniem było by gdyby do wysyłki SMS można było zaprzęgnąć swój telefon z androidem.
Wysyłka poprzez bramkę robi bałagan w głowach klientów bo zapisują numer bramki jako nasz i potem jęczą, że nie ma z nami kontaktu. Nawet info w wysłanym SMSie o tym, ze został wysłany przez bramkę nie pomaga.



dokładnie tak!!!
ja nawet pisze na końcu tel kon.xxx-xxx-xxx to i tak 90% dzwoni lub odpisuje na telefon bramki
Offline

fractal

  • Posty: 5
  • Rejestracja: ndz mar 31, 2013 9:49 am

Re: Wysyłka sms

Postpt mar 04, 2016 12:27 pm

W bramce można ustawić pole nadawcy na np:"INFORMACJA" albo nazwa firmy. Wtedy nie będą wstanie odpisać.
Offline

Silvernet

  • Posty: 47
  • Rejestracja: pt lut 05, 2016 12:36 pm

Re: Wysyłka sms

Postśr mar 16, 2016 11:10 pm

Pyxis pisze:Nawet jesli w abonamencie masz darmowe SMSy, to nie wyslesz ich z telefonu zbyt duzo w krotkim okresie czasu. Operator je dropnie. Bramka SMS tego nie zrobi.


Nie dropnie bo nie ma takiego prawa. Nie ma w umowie ani regulaminie ograniczenia ilości SMS w jednostce czasu.
Nie koniecznie chcę dużo wysyłać. Np modernizuje nadajnik na którym jest 30 ludków, więc wysyłam im info.
Ze swojego numeru. DOSTAJĄ SMSa z bramki to nawet k.. nie odczytają a za chwile cała rodzina dzwoni, że im net nie działa.
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2137
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Re: Wysyłka sms

Postśr mar 16, 2016 11:14 pm

Ja nie pisze o teorii, tylko o praktyce.
Piotr Szkut - PYXIS
Offline

Silvernet

  • Posty: 47
  • Rejestracja: pt lut 05, 2016 12:36 pm

Re: Wysyłka sms

Postśr mar 16, 2016 11:54 pm

Pyxis pisze:Ja nie pisze o teorii, tylko o praktyce.


Ja też piszę o praktyce. Klient dostaje info z telefonu xxx i zapisuje go sobie jako kontakt do nas.
Po jakimś czasie dzwoni na ten numer i się wk... że nie może się do nas dodzwonić.
Efekt jest taki, że przez to dość często zdarzają się rezygnacje.

To była tylko sugestia z mojej strony o możliwości rozbudowy funkcji programu. Nie napisałeś, że się nie da, albo będzie trudno, albo będzie trzeba dać parę $. Po prostu uznałeś nas użytkowników za jakiś dziwaków co chcą aby było lepiej. A to ty wiesz lepiej jak prowadzić taki biznes. Nie odpisuj tylko zamknij temat bo szkoda czasu.
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2137
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Re: Wysyłka sms

Postczw mar 17, 2016 2:20 am

O dropowanie duzej ilosci smsow z telefonow "bez limitu sms" pisalem.
Piotr Szkut - PYXIS

Wróć do Propozycje użytkowników

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron