Dzisiaj jest czw mar 28, 2024 2:55 pm


Notatki

Jakie funkcje dodać, co ulepszyć...
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

hannla

  • Posty: 46
  • Rejestracja: śr sty 18, 2017 2:21 pm

Notatki

Postśr lut 15, 2017 5:42 pm

Witam,

czy jest możliwość by dołożyć więcej pól dla notatek, które jako zmienne będzie można użyć na umowie klienta.
Dla prowadzenia rozliczeń kilku usług, brakuje miejsc, by zapisać informacje dla klienta typu, login hasło, nazwy pakietów... przy dwóch polach i ewentualnie w uwagi, czyli razem 3, to przy większej ilości usług jest zdecydowanie za mało.

Pozdrawiam
hannla
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2137
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Re: Notatki

Postśr lut 15, 2017 10:23 pm

Ale praktycznie kazde pole z karty usera ma zmienna tekstowa w takiej czy innej postaci.
Piotr Szkut - PYXIS
Offline

hannla

  • Posty: 46
  • Rejestracja: śr sty 18, 2017 2:21 pm

Re: Notatki

Postczw lut 16, 2017 12:55 pm

Tak,

Tylko proszę mi powiedzieć, jak ja będę chciała wygenerować umowę dla klienta. (nie wypisując informacji na temat nazwy usługi za każdym razem ręcznie)

To w przypadku Internetu, mamy jakąś nazwę Pakietu X zajmujemy pole notatki nr 1
W przypadku telefonu mamy inną nazwę Y zajmujemy pole notatki nr 2
a w przypadku telewizji, to już niestety nie mamy możliwości nigdzie jej wpisać, bo pole uwagi zostało wykorzystane do innych celów.

A nie chcielibyśmy za każdym razem kasować danych z tych pół

Pozdrawiam
hannla
Offline

hannla

  • Posty: 46
  • Rejestracja: śr sty 18, 2017 2:21 pm

Re: Notatki

Postwt lut 28, 2017 4:40 pm

Ponawiam prośbę o stworzenie możliwość wpisywania większej ilości dany do Programu, bo dla dywersyfikacji usług, nie ma możliwości tworzenia umów...

Co do tylko Internetu to nie mogę powiedzieć wszystko jest...
ale dane do telefonu, nr na którym się świadczy usługi, data przyłączenia do sieci... gdzie te informacje zapisywać
podobnie wygląda sprawa z telewizją.

A o umowach Pakietowych to już nie wspomnę....

Wróć do Propozycje użytkowników

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron