Dzisiaj jest ndz maja 05, 2024 3:32 pm


Propozycje

Jakie funkcje dodać, co ulepszyć...
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

marlon23

  • Posty: 13
  • Rejestracja: sob paź 11, 2008 8:19 pm

Propozycje

Postpn paź 13, 2008 10:15 pm

Moje propozycje:
1. Możliwość wprowadzenia oddzielnej numeracji fv dla osób prywatnych i firm.
2. Rozwijalna lista kodów pocztowych i miejscowości.
3. Okresowe zestawienie fv, w ten sposób, aby na stronie widniało np 50 pozycji (fakt że maczkiem będzie, ale to ma być zestawienie, więc ma mieć 2strony a nie 10)
4. Możliwość wydruku np samej kopii fv.
5. Możliwość wydruku kopii i oryginału na jednej stronie. Potem tylko przecinamy, zawsze to mniej papieru.
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2142
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Postwt paź 14, 2008 9:46 am

1) Jaki sens ma takie rozwiazanie poza skomplikowaniem sobie zycia? :-)
2) Przy naszej dzialalnosci raczej mamy klkientow z dosyc ograniczonego obszaru. Ja przy niecalych 500 userach uzywam 3 oznaczen kodowych.
3)Zestawienia tego ludzie uzywaja w kontaktach z ksiegowoscia. Nie robilem tego zestawienia w formie zageszczonej swiadomie, bo 50% ksiegowych podniesie krzyk, ze tam nic nie widac.
4) Bedzie osobny przycisk na listach. Teraz mozna tylko przy wydruku faktur z zakresu.
5) Kolejny szablon faktury ktory trzeba by okodowac. To juz bylo by ich 12 w programie. Chyba nie dam rady ;-)

PS.
Widze, ze "motywem przewodnim" Twoich propozycji jest oszczednosc papieru. IMHO czytelnosc jest chyba wazniejsza. Nie ma co przesadzac w zadna ze stron.
Piotr Szkut - PYXIS
Offline

netsystem

  • Posty: 11
  • Rejestracja: wt wrz 30, 2008 10:32 pm

Postśr paź 15, 2008 8:32 am

Co do listy kodow pocztowych bylbym za. Mozna by ja zrobic rozwjana ja np w liscie sprzetu tak jak tam do wyboru mamy
Ostatnio zmieniony czw paź 16, 2008 9:28 pm przez netsystem, łącznie zmieniany 1 raz
Offline

marlon23

  • Posty: 13
  • Rejestracja: sob paź 11, 2008 8:19 pm

Postśr paź 15, 2008 9:10 am

1. To jest właśnie sugestia księgowej.
2. Ale zawsze to szybciej wybrać z listy niż klepać z klawiatury.
3. Dokładnie, ale lepiej żeby było to na 2-3 stronach niż na 10. Faktur 150, zestawienie na 10, to przejrzenie każdej fv zajmuje niewiele więcej czasu.
5. Ale bardzo przydatny. Papier to raz, ale mniej miejsca to dwa.

Wróć do Propozycje użytkowników

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron