Dzisiaj jest ndz kwie 28, 2024 10:49 pm


SMSy wysylane z Pyxisa - wdrazam

Jakie funkcje dodać, co ulepszyć...
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2142
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

SMSy wysylane z Pyxisa - wdrazam

Postwt paź 27, 2009 9:46 am

Mam nadzieje, ze to trafny wybor funkcji do wdrozenia? SMSa wysyla sie bezposrednio z programu za pomoca bramki w sieci (bramka jest platna oczywiscie).
Na razie na testach dziala bardzo ladnie. Slyszalem niestworzone historie na tenat skutecznosci takiego rozwiazania jesli chodzi o sciagalnosc terminowa naleznosci za neta. Postanowilem sporawdzic na wlasnej du... sieci ;-)
Piotr Szkut - PYXIS
Offline

majeski77

  • Posty: 9
  • Rejestracja: ndz paź 05, 2008 10:20 pm

Postśr paź 28, 2009 10:25 pm

Nie żle miałem właśnie zaproponować taki dodatek a tu bach. Wpadłem na to jak ostatnio zapomniałem zapłacić F za telefon i przyszedł SMS.

Tak więc jak najbardziej tak.
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2142
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Postsob paź 31, 2009 12:14 am

Jest juz dzialajaca wersja i wstepnie przetestowana (tez na moich klientach). Odzew byl nadspodziewanie duzy - czuje respekt do tej formy komunikacji. Duzo skuteczniejsza niz email (moze dlatego ze ludki moga odpowiedziec od razu smsem - taki sms przychodzi jako zwykly email do nas powrotnie).

BTW
Bramka bedzie zlokalizowana na tym portalu. Ludzie konkretni i z bardzo dobrym kontaktem. Ceny tez nie sa jakies zaporowe:
http://www.smeskom.pl/
Piotr Szkut - PYXIS
Offline

green3d

  • Posty: 94
  • Rejestracja: sob sty 03, 2009 4:23 pm

Postwt lut 09, 2010 3:43 pm

Czy autor rozważa dodanie możliwości wysyłania smsów przez www.smsapi.pl ? W tym serwisie nie ma abonamentu więc jest to dobre dla tych co nie wysyłają co miesiąc klientom wiadomości.
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2142
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Postwt lut 09, 2010 4:05 pm

Takich serwisow jest w sieci wiele. Musialem sie na jakis zdecydowac i wybrac jeden.
Poki co nie myslalem nad rozszerzeniem tej funkcjonalnosci na inne serwisy.
Piotr Szkut - PYXIS
Offline

green3d

  • Posty: 94
  • Rejestracja: sob sty 03, 2009 4:23 pm

Postśr lut 10, 2010 2:27 pm

Pyxis pisze:Takich serwisow jest w sieci wiele. Musialem sie na jakis zdecydowac i wybrac jeden.

Może i wiele, ale akurat ten nie ma abonamentu więc nie trzeba płacić za coś czego nie wykorzystam w danym miesiącu. Ogólnie to mnie nie interesuje który zostanie wybrany... głównie chodzi o to abym nie musiał płacić jakiegoś abonamentu jak ma to miejsce obecnie.

Wróć do Propozycje użytkowników

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości