Dzisiaj jest czw kwie 25, 2024 6:23 am


smsapi

Jakie funkcje dodać, co ulepszyć...
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

wrobli

  • Posty: 308
  • Rejestracja: pt kwie 15, 2011 11:32 am
  • Lokalizacja: Kramsk

smsapi

Postwt gru 08, 2020 12:56 pm

Witam.
Czy ktoś ma używa i wie czy zadziałą to z pyxis Pan Piotr niestety na gg nie odpisuje i nie wiemy czy da się to pożenić z pyxis.
Offline

malyak

  • Posty: 64
  • Rejestracja: pt maja 28, 2010 3:18 pm

Re: smsapi

Postśr gru 16, 2020 1:21 am

z tego co wiem integracja jest tylko z smeskom
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2142
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Re: smsapi

Postczw gru 17, 2020 12:55 am

W konfiguracji smsow mozna wpisac swoja domene i przejac wiadomosci wysylane z Pyxisa. Pozniej mozna z nimi zrobic co sie chce.
Piotr Szkut - PYXIS
Offline

wrobli

  • Posty: 308
  • Rejestracja: pt kwie 15, 2011 11:32 am
  • Lokalizacja: Kramsk

Re: smsapi

Postczw gru 17, 2020 7:11 pm

Jak ktoś jest programistą może i tak. Wziałem konto na próbę nie ma szans na sparowanie próbowałem już na wszystkie sposoby powklejać dane i nie działa nie wysyła się sms. Także niestety pozostaje ręczne pisanie sms.
Offline

wrobli

  • Posty: 308
  • Rejestracja: pt kwie 15, 2011 11:32 am
  • Lokalizacja: Kramsk

Re: smsapi

Postndz sty 03, 2021 6:32 pm

Zna ktoś może firmę co by taka modyfikacje zrobiła by dało się to jakoś z pyxis wysyłać ewentualnie dopisali by programik przechwytujący?
Offline

KolNet

  • Posty: 81
  • Rejestracja: wt lis 19, 2013 10:26 am

Re: smsapi

Postwt sty 12, 2021 7:29 pm

My używaliśmy w ten sposób, że maile z subdomeny miały parametr "catch-all" więc każdy mail XXXXXX@sub.domena.com leciał na wskazany email, zleciliśmy programiście zrobić program na androida który te wiadomości pobierał i wysyłał w formie sms do klientów. Działało to nam dość długo bo ponad 2 lata ale miało swoje wady (klienci często dzwonili że nie wiedzą o co chodzi) ale i zalety jak cena - w nju wychodziło grosze bez względu na ilość sms. Obecnie używamy tej usługi dedykowanej bo jest wygodniejsza i wysyłamy smsy z nazwą nadawcy bez numeru. Trochę drogo wychodzi ale sporo kłopotów nam odchodzi no i całość działa całkiem sprawnie.

Ogólnie bez problemu można poniżej 500zł zlecić zrobienie takiej usługi programiście. Trzecia opcja, trudniejsza można postawić serwer Ubuntu, kupic modem 3g i użyć jako serwer smsów - coś jak opcja z programem na Androida ale w formie osobnego serwera i osobnego numeru - więc odchodzi temat połączeń bo nikt się nie dodzwoni - i zaznaczam że nie trzeba być jakimś magistrem informatyki żeby zorientować się w temacie, poczytałem trochę i stąd to wszystko wiem.
Offline

malyak

  • Posty: 64
  • Rejestracja: pt maja 28, 2010 3:18 pm

Re: smsapi

Postwt sty 26, 2021 12:20 pm

no tak ale pytanie czy wystarczy bramka GSM zintegrowana z siecią
https://www.voip24sklep.pl/pl/p/Yeastar ... -1xGSM/440
Offline

wrobli

  • Posty: 308
  • Rejestracja: pt kwie 15, 2011 11:32 am
  • Lokalizacja: Kramsk

Re: smsapi

Postwt kwie 06, 2021 8:49 am

Udało się komuś znaleźć/zintegrować pyxis z smsapi?
Offline

wrobli

  • Posty: 308
  • Rejestracja: pt kwie 15, 2011 11:32 am
  • Lokalizacja: Kramsk

Re: smsapi

Postwt lip 26, 2022 8:29 am

Przypomnę może pytanie czy ktoś dokonał takiej integracji luz ma firmę która by zmodyfikowała pyxisa by współpracował poprawnie obecne klepanie reczne sms jest mocno irytujące gdzie wszystkie inne programy księgowe mamy poprawnie zintegrowane.

Wróć do Propozycje użytkowników

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron