Dzisiaj jest pt mar 29, 2024 12:10 pm


raport do uke - problem z wypelnieniem

Inne tematy dotyczące Pyxisa.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

laprze

  • Posty: 3
  • Rejestracja: wt mar 20, 2012 8:45 pm

raport do uke - problem z wypelnieniem

Postndz mar 25, 2012 4:24 pm

Mam małą siec około 40 osób.
Połączenia miedzy kilkoma budynkami są na Ubiquiti 5ghz tzw główny wezeł a klienci leca w wiekszosci na Ubiquiti 2,4 (tylko bardzo wymagajacych dalismy na 5ghz tzw pingowiczow) czy to wg tego raportu można nazwac siec szerokopasmowa lacze mamy asymetryczne dsl?

Bo nie wiem czy wypełnić oświadczenie czy zakładkę "Linia kablowa lub bezprzewodowa" albo jeszcze jakie

Pozdrawiam
Offline

Gularz_pl

  • Posty: 41
  • Rejestracja: pn lip 13, 2009 9:16 pm

Postndz mar 25, 2012 5:50 pm

musisz wypełnić tak czy inajczej a chodzi ci o raport siis, tylko czy nie za póżno ?

a raporty f00 i f06 mozesz sobie darowac piszac tylko oswiadczenie o wysokosci uzyskiwanego dochodu z tytułu działalności telekomunikacyjnej bo progu nie przekraczasz
Offline

laprze

  • Posty: 3
  • Rejestracja: wt mar 20, 2012 8:45 pm

Postndz mar 25, 2012 7:25 pm

Tak siis (Informacja z Systemu Informacyjnego o Infrastrukturze Szerokopasmowej) mam czas do 29 dzisiaj dostalem zreszta na maila przypomnienie

Nie prowadze tylko dzialalnosci telekomunikacyjnej i dostalem list z uke do tego siis

Skad te raporty czy oswiadczenie moge sciagnac

Pozdrawiam
Offline

wrobli

  • Posty: 308
  • Rejestracja: pt kwie 15, 2011 11:32 am
  • Lokalizacja: Kramsk

Postndz mar 25, 2012 8:27 pm

Co do druków 00 i 06 to je i tak musisz wypelnic wszystko zalezy od delegatury, najlepiej wyslac zapytanie do uke ale w 99% przypodków wypelnić musisz jak przekroczysz prog to wypeniasz jeszcze kilka formularzy.
Offline

Gularz_pl

  • Posty: 41
  • Rejestracja: pn lip 13, 2009 9:16 pm

Postndz mar 25, 2012 9:26 pm

wrobli pisze:Co do druków 00 i 06 to je i tak musisz wypelnic wszystko zalezy od delegatury, najlepiej wyslac zapytanie do uke ale w 99% przypodków wypelnić musisz jak przekroczysz prog to wypeniasz jeszcze kilka formularzy.


ja tam co roku dzwonilem do wawy i kazali mi wysyłać tylko oswiadczenie jaki dochód osiągnąłem w roku poprzednim, oczywiscie efekt był taki ze teren na którym działam został zaliczony jako biała plama pomimo ze co drugi dom ma dostęp do internetu :)

Wróć do Sprawy różne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości