Dzisiaj jest czw mar 28, 2024 6:51 pm


opinia o programie

Inne tematy dotyczące Pyxisa.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

saluo

  • Posty: 54
  • Rejestracja: ndz sty 31, 2010 6:11 pm

opinia o programie

Postśr sty 15, 2014 12:15 pm

Widzę że programista w końcu otworzył swój umysł na sugestie klientów i zrobił coś z rozliczaniem faktur. Szkoda że zanim zauważył że coś jest nie tak zeszło mu to długi kawał czasu(o wiele za długi).
Osobiście uważam to za moją porażkę że zakupiłem ten program, bo i tak się skończyło na lms.
Pozdrawiam wszystkich userów!
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2137
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Re: opinia o programie

Postśr sty 15, 2014 3:19 pm

Nigdy nie mialem ambicji na zadowolenie 100% uzytkownikow programu. Po to jest w pelni funkcjonalna wersja demo, zeby PRZED zakupem mozna sie bylo zapoznac z dzialaniem programu.
Przykro mi, ze sie u Was nie sprawdzil.

Mam naprawde spora grupe klientow ktorzy przeszli z LMSa na Pyxisa (musialem nawet zrobic skrypt do automatyzacji konwersji danych z baz) i sa zadowoleni, wiec kazdy jak widac moze dopasowc to, co mu najbardziej sie sprawdza.
Piotr Szkut - PYXIS
Offline

Simnet

  • Posty: 36
  • Rejestracja: pn kwie 16, 2012 7:35 pm

Re: opinia o programie

Postpt sty 17, 2014 7:06 pm

Nie zamieniłbym Pyxisa na nic innego. Dzięki jego funkcjom oszczędzam sporo czasu, a dzięki współpracy z Intruxem robię praktycznie wszystko przez Pyxisa. Żałuję tylko jednego, że zakupiłem go tak późno, chociaż kolega z branży już mi o nim wspominał dużo wcześniej.
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2137
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Re: opinia o programie

Postpt sty 17, 2014 8:11 pm

Dziekuje za pozytywna opinie. To bardzo cieszy, bo sporo pracy i serca w ten program wlozylem.
Piotr Szkut - PYXIS
Offline

djpielgrzym

  • Posty: 91
  • Rejestracja: ndz paź 10, 2010 12:56 pm

Re: opinia o programie

Postpt sty 17, 2014 10:13 pm

Simnet pisze:Nie zamieniłbym Pyxisa na nic innego. Dzięki jego funkcjom oszczędzam sporo czasu, a dzięki współpracy z Intruxem robię praktycznie wszystko przez Pyxisa. Żałuję tylko jednego, że zakupiłem go tak późno, chociaż kolega z branży już mi o nim wspominał dużo wcześniej.


Nie sam post a data jest ważna. Zmienia tu bardzo dużo. Przez pewien czas szukałem czegoś innego, z bardzo prostego powodu - księgowanie wpłat a raczej ich skomplikowanie powodujące zbędne zamieszanie i niedociągniecia.

Od czasu wersji z rozliczeniem kwotowym - bajka. Siup kwota, nie ważne czy 5pln, czy 500pln, trzy klikniecia i po sprawie, bez dzielenia na abonamenty. Program sam rozkłada na faktury (saldo). Klient widzi co ma widzieć - czyli ile ma nadpłaty, niedoplaty i zaległości.

Obecnie z mało istotnych rzeczy brakuje mi:
- wydruku na fvat ostatnich 3-4 operacji na koncie
- automatycznej zmiany statusu fvat - rozliczona (zaznacze, że pomimo braku tego klient widzi prawidłowo zaległości / nadplaty itd )
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2137
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Re: opinia o programie

Postpt sty 17, 2014 11:19 pm

Na te oststnie platnosci nie bardzo na FV jest miejsce. Zreszta nigdzie takiego rozwiazania nie widzialem szczerze mowiac.

FV rozliczaja sie automatycznie w przypadku automatycznego ksiegowania wplata z planosci masowych. Jesli recznie - to recznie.
Piotr Szkut - PYXIS
Offline

djpielgrzym

  • Posty: 91
  • Rejestracja: ndz paź 10, 2010 12:56 pm

Re: opinia o programie

Postsob sty 18, 2014 2:07 pm

Tu nie temat na takie rzeczy :)

Ja i kilka osób które używają pyxisa (opcja rozliczeń gotówkowych nie abonamnetowych) są obecnie zadowoleni :) To chyba najważniejsze !

Ps.
Dość często zaglądam na ftp beta. Obecnie 3,07b2 - może jakiś change log ? ;)
Offline

Pyxis

Site Admin

  • Posty: 2137
  • Rejestracja: pn wrz 29, 2008 11:40 pm
  • Lokalizacja: Strzegom

Re: opinia o programie

Postsob sty 18, 2014 2:27 pm

Postaram sie dorzucac tam pliczek txt z taka informacja.
Piotr Szkut - PYXIS
Offline

KolNet

  • Posty: 81
  • Rejestracja: wt lis 19, 2013 10:26 am

Re: opinia o programie

Postpn mar 24, 2014 12:04 pm

Również żałuję że nie przeszliśmy na Pyxisa wcześniej, dzięki temu mam lepszy wgląd w osoby zalegające, wcześniej byliśmy na oprogramowaniu firmy JZK jednak program się sypał a serwis nie raczył nam pomóc ni w ząb. Mieliśmy przez to spore zaległości i często klienci zalegali po 5-6 miesięcy a my nie mogliśmy tego ogarnąć, teraz jest super, wróciła płynność finansowa a dzięki iBok klienci sami się pilnują z płatnościami.

Wróć do Sprawy różne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron