Dzisiaj jest pt mar 29, 2024 12:31 am


osobna faktura na każdy szablon

Jak użyć danej funkcji i do czego ona służy.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

malyak

  • Posty: 64
  • Rejestracja: pt maja 28, 2010 3:18 pm

osobna faktura na każdy szablon

Postsob wrz 21, 2019 12:13 pm

Witam,
Czy jest możliwość wystawienia faktury osobnej dla każdego szablonu ?

Klient ma kilka lokalizacji i chce na każdą osobną fakturę. Automat wrzuci to na jedną.?

Jest jakiś sposób (oprócz ręcznego) na wystawiania takiej fv z automatu ?
Wiem że można dodać klienta 2 razy i na nim osobno ale problem pojawia się przy subkoncie i rozliczaniu wpłat.

Pozdrawiam
Adam MFN
Offline

Jardo

  • Posty: 431
  • Rejestracja: pt lut 12, 2010 10:26 pm

Re: osobna faktura na każdy szablon

Postwt wrz 24, 2019 9:59 pm

Wpisać klienta x razy do Pyxis i niech każdy ma osobne subkonto. Jak będzie płacił na osobne rachunki to będzie większy porządek przy okazji.
Offline

malyak

  • Posty: 64
  • Rejestracja: pt maja 28, 2010 3:18 pm

Re: osobna faktura na każdy szablon

Postśr wrz 25, 2019 4:45 pm

no tak ale przeważnie klient robi sobie zlecenie lub wpłaca na konto które gdzieś kiedyś dostał nie ważne ze na fakturze ma inne konto.

temat przerabiałem akurat dożo razy przy przenoszeniu klientów z jednoosobowej na sp. oraz właśnie przy zmianie banku na inny. pisma, maile, smsy i nadal ciężko bo klient ma to gdzieś i przelewa gdzie chce bo płaci na inne konto

dlatego fanie było by mieć taka opcje ze albo sumuje z szablonu albo osobno na każdy szablon np w opcjach dla klienta

zresztą mam klienta który właśnie chce na każda usługę mieć jedna fakturę a chce płacić na 1 konto

ponadto tak mam w netii ze każda usługa to osobne konto i problem maja bo nie chce im się przeksięgować i 10 numerów kont na każdą usługę masakra. przynajmniej mnie to denerwuje i zabiera nie potrzebnie czas


to samo tyczy się jeśli klient ma 2 umowy na 2 różne lokalizacje i też tego nie idzie ogarnąć

Wróć do Funkcje programu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron